2020 Match Programme

11th14:00HOpen DayMixed
18th14:30HStewartbyMixed 4T
22nd14:30HAmpthill Ladies 3R
22nd18:30AAmpthillMen 4R
25th14:30AHenlowMen 4R
26th14:30HBaldockMixed 4T
29th14:00AMaulden (o60)Mixed 4T
29th14:30ABedford BoroughLadies 3T
2nd14:30HLuton West End Mixed 4T
3rd14:30HCo-op (LDL)Men 4R
5th14:30HRiverainMixed 4R
6th14:00HWilstead (o60)Mixed 4T
6th14:30AHoughton RegisLadies 2/3T
6th18:15AHoughton Regis (CL)Men 4R
7th14:30ABletchley TownLadies 2/3T
7th18:15H/ALinslade (Scott Cup)Men 4T
9th14:30AScotMixed 4T
9th14:30AStotfoldLadies 3T
10th14:00ALinslade (LDL)Men 4R
12th14:00ALetchworthMixed 4T
13th14:00HLangford (o60)Mixed 4T
13th18:15HLuton Town (CL)Men 4R
14th18:15H/ABeech Hill (Scott Cup)Men 4T
14th14:30AWilsteadLadies 2/3T
16th14:30AHoughton RegisMen 4R
17th14:30HPotton EndMixed 4R
20th14:00ASandy Cons (o60)Mixed 4T
20th14:30ACo-opLadies 3T
21st14:30HHitchinMixed 4T
23rd14:30ARussell ParkMixed 4T
24th14:30ACo-opMixed 4T
26th14:30ASt IppolytsMixed 4T
27th14:30ADunstableLadies 3T
27th14:00HFlitwick (o60)Mixed 4T
28th14:30HBedford PrioryMen 4T
28th14:30APottonLadies 3T
30th14:30ABletchley St MartinMen 4R
31st14:30AFlitwick (LDL)Men 4R
1st18:15H/ALeighton Buzzard (SC)Men 4T 
3rd14:00HHenlow (o60)Mixed 4T 
4th14:30HWoburn SandsMixed 4T 
6th14:30HHoughton Regis (LDL)Men 4R 
6th10:00HLadies Triples DayLadies 2T 
7th14:30HPottonMixed 4T 
8th14:30HBeech HillLadies 2/3T 
10th14:00AStewartby (o60)Mixed 4T 
11th18:00HCounty MatchMen v Ladies 6R 
13th14:30HSheffordMen 4R 
14th14:30HRoystonMixed 4T 
17th14:30HLancaster AvenueLadies 2T 
17th14:00HBiggleswade (o60)Mixed 4T 
18th14:30HFlitwickLadies 3T 
20th14:30HHoughton RegisLadies 2/3T 
21st14:30HLinsladeMen 4R 
24th14:00AShefford (o60)Mixed 4T 
25th14:30ABedford PrioryMixed 4T 
26th18:00HLadies CountyLadies 2R 
27th14:30APottonMixed 4T 
28th14:30AStotfoldMixed 4T 
1st 14:30 H Bedford Priory Ladies 2T  
1st 14:00 H Maulden (o60) Mixed 4T  
1st 18:15 A Henlow (CL) Men 4R  
2nd 14:00 A Linslade Ladies 3T  
2nd 18:00 A Dunstable (LDL) Men 4R  
3rd 14:30 H Stony Stratford Ladies 3T  
4th 14:00 A Newport Pagnell Mixed 4R  
4th 12:00 H County Johns Ladies 6R  
5th 14:30 A Beech Hill (LDL) Men 4R  
7th 14:30 H Co-op Men 4T  
8th 14:00 H Wilstead (o60) Mixed 4T  
8th 18:15 H Stotfold (CL) Men 4R  
9th 14:30 H Eaton Socon Ladies 2T  
9th 18:15 H/A H/Regis (Scott Cup) Men 4T  
11th 14:30 H Co-op Ladies 3T  
11th 14:30 A Leighton Buzzard Mixed 4T  
12th 14:30 A Mowsbury Park Mixed 4R  
15th 14:00 H Mowsbury Ladies 3T  
15th 14:00 A Langford (o60) Mixed 4T  
15th 18:15 A K/Hammers (CL) Men 4R  
16th 14:30 A Baldock Town Mixed 4T  
18th 14:30 H Bletchley Town Mixed 4/6T  
19th 14:00 H Captains’ Day    
21st 12:00 H County Friendly Men 6R  
21st 14:30 A Co-op Men 4T  
22nd 14:30 H Dunstable Ladies 2T  
22nd 14:00 A Sandy Cons (o60) Mixed 4T  
22nd 18:15 A Sandy Town (CL) Men 4R  
23rd 18:15 A Ashcroft Mixed 4T  
23rd 18:00 H County Men v Ladies 6R  
25th 14:30 A Wilstead Mixed 4/5R  
25th 14:30 A Shefford Ladies 3T  
26th All Day H County Finals Men  
26th 14:30 A Potton End Mixed 4R  
29th 14:00 A Flitwick (o60) Mixed 4T  
29th 18:15 H Maulden (CL) Men 4R  
30th 14:30 A Lancaster Avenue Ladies 3T  
30th 18:15 H/A Dunstable (SC) Men 4T  

tr>

1st 14:00 H Great Barford Mixed 4T
2nd 14:30 A Scot Mixed 4T
3rd 14:30 A Beech Hill Ladies 3T
4th 14:30 H St Ippolyts Mixed 4T
5th 14:00 A Henlow (o60) Mixed 4T
6th 18:15 H Ashcroft Mixed 4T
9th 14:30 A Biggleswade Mixed 4/5R
12th 14:30 H Bedford Park Ladies 2T
12th 14:00 H Stewartby (o60) Mixed 4T
13th 14:30 H K/Hammers Ladies 3T
14th 14:30 H Welwyn & District Mixed 5T
15th 14:30 A Henlow Ladies 2/3T
15th 14:30 H Luton Men 4T
17th 14:00 H Fixed Jack Ladies
19th 14:30 H Fairfield Ladies 2/3T
19th 14:00 A Biggleswade (o60) Mixed 4T
20th 14:30 A Holwell Mixed 4T
21st 12:00 H Ladies Two Wood Ladies
24th 14:30 A Bletchley St Martins Ladies 3T
25th 18:00 H Luton (LDL) Men 4R
26th 14:30 H Ampthill Ladies 2R
26th 14:00 H Shefford (o60) Mixed 4T
27th 14:30 H Sharnbrook Ladies 3T
27th 14:30 A Hitchin Town Mixed 4T
28th 14:00 H Captains’ Charity Match Mixed 6R
29th 14:30 A Woburn Sands Mixed 4T
30th 14:30 H Wardown Park Mixed 4T
1st 12:00 H Captain v Vice Captain Ladies 6R
2nd 14:00 H Shefford O60 Mixed 4T
2nd 14:00 H Scot Ladies 2T
3rd 14:30 A Bedford Park Mixed 4T
5th 14:00 H Lancaster Avenue Mixed 4T
6th 14:00 H Club 2 Wood Day Mixed
7th 14:00 H Ladies’ Gala Ladies 6R
9th 14:30 H Bedford Borough Ladies 3T
10th 18:00 H Floodlight Gala Mixed 6R
10th 14:30 H Cheddington Mixed 4R
12th H Club Finals
13th H Club Finals